Nowe alternatory produkowane w Expom Kwidzyn w 100% przechodzą testy. Wydruk testu jest dołączony do produktu wraz z kartą gwarancyjną i instrukcją montażu. Jesteśmy pewni jakości swoich produktów i udzielamy 36 miesięcy gwarancji. 

Alternator 0124625029EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu

Alternator 0124625029EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu
0124625029EX Alternator 0124625029EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
BOSCH 0124625029
BOSCH AL5058N
BOSCH AL5058X
BOSCH F00E100154
DIXIE 160-55114
DIXIE A-6596
ELSTOCK 28-7608
JOHN DEERE RE210793
JOHN DEERE RE555751
JOHN DEERE SE501834
LESTER 12795
LUCAS LRA03998
PIC 220-5681
WAI 12795N
WILSON 90-15-6638
WOOD-UK ALT10721

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 860,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator 100211-6420EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu

Alternator 100211-6420EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu
100211-6420EX Alternator 100211-6420EX JOHN DEERE Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
ARROWHEAD AND0220
BOSCH 0986UR0314
BOSCH AL9975X
CARGO 111830
DELCO REMY 93023
DELCO REMY 10459517
DENSO 1002116420
DENSO 1012117130
DIXIE 146-37103
DIXIE A-8496
ELSTOCK 28-3835
HC-PARTS JA1616IR
JOHN DEERE RE34890
JOHN DEERE RE46608
JOHN DEERE RE60745
JOHN DEERE SE501380
JOHN DEERE TY6762
LESTER 12194
LESTER 12195
LUCAS LRA01943
PIC 290-189
PIC 290-436
WAI 12195N
WILSON 90-29-5296
WILSON 90-29-5296N
WOOD-UK ALT30591

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 768,74 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator 2-paski C-385 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator 2-paski C-385 Nowy Typ EXPOM eu
9515672EX Alternator 2-paski C-385 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Indeks porównawczy producenta
BOSCH 986036831
DELCO REMY DRA3125
ELMOT A125-70U
JUBANA 143701088
MAGNETON 9515672
URSUS 80642385
VALEO 433468
ZETOR 80642385

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 438,36 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator A120E 400257ER. 3660200 28V 40A Bizon EXPOM

Alternator A120E 400257ER. 3660200 28V 40A Bizon EXPOM
EX-257000EX Alternator A120E 400257ER. 3660200 28V 40A Bizon EXPOM
Producent Numer producenta
Elmot A120E
Elmot 366000

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 614,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator AAK1363 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator AAK1363 Nowy Typ EXPOM eu
0120488205EX Alternator AAK1363 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
BOSCH 0120488205
BOSCH 0120488285
BOSCH 0120488293
BOSCH 0120489475
BOSCH 0986040290
BOSCH AL9959X
BOSCH F005A00023
CARGO 111888
CASE A186125
CASE A187873
CATERPILLAR 3E7285
CATERPILLAR 3E7295
CUMMINS 3911248
CUMMINS 3920679
CUMMINS 3604448RX
CUMMINS 3604480RX
DELCO REMY 19093026
DELCO REMY DRB0290
DIXIE 160-89112
DIXIE A-6339
ELSTOCK 28-2574
HC-PARTS CA1197IR
HELLA 8EL737217001
INTERNATIONAL AR187873
JOHN DEERE 69X56677B
JOHN DEERE AT173624
JOHN DEERE RE509106
JOHN DEERE RE533516
JOHN DEERE RE553516
JOHN DEERE SE501387
JOHN DEERE SE501835
LESTER 12146
LESTER 12158
LESTER 12161
LESTER 12595
LETRIKA 11.201.595
LETRIKA 11.201.935
LETRIKA AAK1363
LETRIKA AAK3330
LETRIKA IA0595
LUCAS LRB00305
MAHLE MG279
PRESTOLITE 20110305
PRESTOLITE 66021601
THERMO KING 44-8499
WAI 12161N
WAI 1-2237-00BO
WILSON 90-15-6170
WILSON 90-15-6170N
WILSON 90-15-6230
WILSON 90-15-6412
WOOD-UK ALT10105

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 491,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator AAK4321 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator AAK4321 Nowy Typ EXPOM eu
0120484017EX Alternator AAK4321 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
BOSCH 0120484012
BOSCH 0120484017
BOSCH 0120484019
BOSCH 0986039810
HC-PARTS CA1068IR
HELLA 8EL737017001
JOHN DEERE AE53101
JOHN DEERE AL78689
JOHN DEERE AL78692
JOHN DEERE AL81438
JOHN DEERE AT78689
JOHN DEERE TY24486
JOHN DEERE TY6777
JOHN DEERE TY6793
LESTER 12150
LESTER 12168
LESTER 12373
LETRIKA 11.203.332
LETRIKA AAK4321
LETRIKA IA1154
SPAREX 36202

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 676,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator AAN5308 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator AAN5308 Nowy Typ EXPOM eu
0123510074EX Alternator AAN5308 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
AGCO C000900010620
AGCO C718901010010
BOSCH 0123510060
BOSCH 0123510074
BOSCH 0123512502
BOSCH 0123520015
BOSCH 0123520030
BOSCH 0124615041
BOSCH 0124615053
BOSCH 0986043130
CARGO 112196
CARGO 115987
CASE 87452821
DAF 1340893
DELCO REMY DRB3130
DEUTZ AG (KHD) 01180758
ELSTOCK 28-4585
FENDT F934900010040
FENDT G515900010100
FIAT AGRI 73327991
HC-PARTS CA1480IR
HELLA 8EL737704001
LESTER 12675
LETRIKA 11.203.119
LETRIKA 11.203.860
LETRIKA 11.204.149
LETRIKA AAN5136
LETRIKA AAN5308
LETRIKA AAN5761
LETRIKA IA1057
LUCAS LRA02138
MAHLE MG3
MAN 51261017221
MAN 51261017251
MERCEDES BENZ 0101541502
MERCEDES BENZ A0101541502
SAME 294396100
SAME 294396500

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 768,74 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator AX-230000 C-330 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator AX-230000 C-330 Nowy Typ EXPOM eu
AX230000EX Alternator AX-230000 C-330 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Indeks porównawczy producenta
ELMOT A124-330
EXPOM EX-230000
JUBANA 143701006
MAGNETON 9515382

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 350,96 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator EX-260000 C-360 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator EX-260000 C-360 Nowy Typ EXPOM eu
EX260000EX Alternator EX-260000 C-360 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Indeks porównawczy producenta
ELMOT A124-360
EXPOM EX-260000
JUBANA 143701007
MAGNETON 9515281

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 350,96 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator LRA01943 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator LRA01943 Nowy Typ EXPOM eu
0120484011EX Alternator LRA01943 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Numer producenta
BOMAG 31701264
BOSCH 9120060041
BOSCH 0120484011
BOSCH 0120484018
BOSCH 0120484026
BOSCH 0120484050
BOSCH 0120484218
BOSCH 0986040280
BOSCH AL9909X
BOSCH AL9971N
BOSCH AL9971X
BOSCH F005A00024
BOSCH (USA) AL9942X
CATERPILLAR 9X0341
CUMMINS 3282554
DIXIE 160-84101
DIXIE A-6236
ELSTOCK 28-2940
FIAT 87745604
HC-PARTS CA1198IR
HELLA 8EL737218001
JOHN DEERE AT175194
JOHN DEERE AT220394
JOHN DEERE RE36267
JOHN DEERE SE501342
JOHN DEERE TY24485
JOHN DEERE TY6750
LESTER 12145
LETRIKA 11.201.875
LETRIKA 11.203.268
LETRIKA AAK4307
LETRIKA AAK5165
LETRIKA IA0875
LETRIKA IA1348
MAHLE MG13
MAHLE MG233
McCORMICK 701820A1
NEW HOLLAND 700716218
NEW HOLLAND 304560A1
PRESTOLITE 20130136
UNIPOINT ALT-2232
WAI 12145N
WAI 1-2344-00BO
WILSON 90-15-6218
WILSON 90-15-6218N

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 491,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Alternator mocowany na sprężarkę EX-241020 MF3 Nowy Typ EXPOM eu

Alternator mocowany na sprężarkę EX-241020 MF3 Nowy Typ EXPOM eu
EX241020EX Alternator mocowany na sprężarkę EX-241020 MF3 Nowy Typ EXPOM eu
Producent Indeks porównawczy producenta
EXPOM EX-241020
JUBANA 143701009

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 350,96 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

xxxxxxkkk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl