Produkt po naszej regeneracji nie tylko wygląda jak nowy ale co najważniejsze działa jak nowy. Każda część składowa rozrusznika poddawana jest rygorystycznym testom i odświeżeniu. Każdy produkt otrzymuje nowe szczotki oraz tulejki/łożyska. Wszystkie rozruszniki po regeneracji przechodzą testy i muszą osiągać parametry techniczne ustalone przez producenta. Dzięki takiemu podejściu do regeneracji możemy udzielić 24 miesięcy gwarancji.

Rozrusznik FIAT PEUGEOT FORD CITROEN

Rozrusznik FIAT PEUGEOT FORD CITROEN
321810 Rozrusznik FIAT PEUGEOT FORD CITROEN
Indeksy zamienne  
Producent Numer producenta
Bosch 0001105205
Bosch 0001109205
Bosch 0001109304
Bosch 0001109305
Bosch 0001109324
Bosch 0001109325
Bosch 0001109328
Bosch 0001109329
Bosch 0001109387
Bosch 0001109388
Bosch 0001109391
Bosch 0001109392
Bosch 0001115092
Bosch 0001115093
Ford 1372739
Ford 1385378
Ford 1574338
Ford 1669558
Ford 1709189
Ford 1740947
Ford 1748650
Ford 2073363
Ford 6C1T11000AB
Ford 6C1T11000AC
Ford 6C1T11000AD
Ford 6C1T11000AE
Ford 6C1T11000AF
Ford 6C1T11000AA
Ford 7C1911000AB
Ford 7H1211002AB
Ford 7H1211002AC
Fiat 95681447
Fiat 9658144780
Peugeot 9675092580
Ford AC1T11000AA
Ford CC1T11000AB
HC-PARTS CS1421
Valeo D7R71
Rover Group NAD500270

 

Zastosowanie    
Marka Model Typ
CITROEN Jumper 2.2 HDi 110 [4HG]
CITROEN Jumper 2.2 HDi 130 [4HH]
CITROEN Jumper 2.2 HDi 150 [4HJ]
CITROEN Relay 2.2 HDi 110 [4HG]
CITROEN Relay 2.2 HDi 130 [4HH]
CITROEN Relay 2.2 HDi 150 [4HJ]
FIAT Ducato 15 2.3 JTD [4HV]
FIAT Ducato 17 2.2 JTD [4HV]
FORD Tourneo 2.2 TDCi [QVFA]
FORD Tourneo 2.2 TDCi [QWF]
FORD Transit 2.2 TDCi [DR..]
FORD Transit 2.2 TDCi [P8..]
FORD Transit 2.2 TDCi [SR..]
FORD Transit Euroline 2.2 TDCi [QVFA]
FORD Transit Euroline 2.2 TDCi [QWF]
FORD Transit Nugget 2.2 TDCi [QVFA]
PEUGEOT Boxer 2.2 HDi 110 [4HG]

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 260,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R10A 300851ER, EX151000 24V 4,8 kW regenerowany Bizon Expom eu

Rozrusznik R10A 300851ER, EX151000 24V 4,8 kW regenerowany Bizon Expom eu
300851EX Rozrusznik R10A 300851ER, EX151000 24V 4,8 kW regenerowany Bizon Expom eu

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 803,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R10C 300852ER 24V 4,8 kW regenerowany Expom eu

Rozrusznik R10C 300852ER 24V 4,8 kW regenerowany Expom eu
300852EX Rozrusznik R10C 300852ER 24V 4,8 kW regenerowany Expom eu

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 803,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R11A 300854ER, 46657000 12V 3 kW C-330 C-360 regenerowany Expom eu

Rozrusznik R11A 300854ER, 46657000 12V 3 kW C-330 C-360 regenerowany Expom eu
300854EX Rozrusznik R11A 300854ER, 46657000 12V 3 kW C-330 C-360 regenerowany Expom eu
Producent Indeks porównawczy producenta
CARGO 114254
ELMOT R11A
JUBANA 123708003
LESTER 19798
MAGNETON 9142722
MAGNETON 443115144722
PIC 105-212
WILSON 91-36-9502
WOOD-UK STR60413
ZETOR 933253
ZETOR 69185771
EXPOM 46657000EX
EXPOM EX-154000
EXPOM EX154000
ELMOT R-11A

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 803,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R11B 300855ER, 80350913 12V 3 kW C-385 regenerowany Expom eu

Rozrusznik R11B 300855ER, 80350913 12V 3 kW C-385 regenerowany Expom eu
300855EX Rozrusznik R11B 300855ER, 80350913 12V 3 kW C-385 regenerowany Expom eu
Producent Indeks porównawczy producenta
JUBANA 123708009
MAGNETON 9142742
URSUS 80350911
ZETOR 64.942.801
ZETOR 64942801
ELMOT R11B
EXPOM EX-155000
EXPOM 123708109EX

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 803,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R11H 300864ER, 3027466M1 12V 3 kW MF3 regenerowany Expom eu

Rozrusznik R11H 300864ER, 3027466M1 12V 3 kW MF3 regenerowany Expom eu
300864EX Rozrusznik R11H 300864ER, 3027466M1 12V 3 kW MF3 regenerowany Expom eu
Producent Indeks porównawczy producenta
AGCO C000900060080
BOSCH 9000143404
BOSCH 1362008
BOSCH 1362049
BOSCH 1362084
BOSCH 986018161
CARGO 110439
CARGO 110819
DELCO REMY 1109257
DELCO REMY 19024843
DELCO REMY DRS3286
DIXIE 260-62143
DIXIE TS-1036
DIXIE TS-4061
ELSTOCK 25-0040
ELSTOCK 25-1003
ELSTOCK 25-1416
ELMOT R11H
EXPOM EX-164000
EXPOM 26233EX
HC-PARTS CS109
HC-PARTS CS702
HELLA 8EA725965001
HELLA 8EA730218001
HITACHI S12-85
JUBANA 123708113
LANDINI 3539389M91
LANDINI 3542184M91
LANDINI 3542184M92
LANDINI 3546390M91
LESTER 17639
LESTER 17653
LESTER 19654
LESTER 19657
LESTER 19732
LESTER 19733
LESTER 19737
LETRIKA 11.130.222
LETRIKA 11.130.520
LETRIKA 11.130.632
LETRIKA AZJ3148
LETRIKA AZJ3206
LETRIKA AZJ3544
LETRIKA IS0520
LETRIKA IS0632
LUCAS 26145
LUCAS 26154
LUCAS 26208
LUCAS 26220
LUCAS 26264
LUCAS 26273
LUCAS 26344
LUCAS 26365
LUCAS 26411
LUCAS 26412
LUCAS 27409
LUCAS 27432
LUCAS 27459
LUCAS 27470
LUCAS 27474
LUCAS 27480
LUCAS 27488
LUCAS 27522
LUCAS 27540
LUCAS 27571
LUCAS 27584
LUCAS 26154H
LUCAS 26154J
LUCAS 26154L
LUCAS 26154M
LUCAS 26154N
LUCAS 26200A
LUCAS 26200B
LUCAS 26208E
LUCAS 26220A
LUCAS 26264E
LUCAS 26264J
LUCAS 26273A
LUCAS 26273B
LUCAS 26273D
LUCAS 26273E
LUCAS 26411A
LUCAS 26411B
LUCAS 27409A
LUCAS 27409B
LUCAS 27432A
LUCAS 27459A
LUCAS 27470A
LUCAS 27470D
LUCAS 27470H
LUCAS 27480A
LUCAS 27480B
LUCAS 27488A
LUCAS 27540F
LUCAS 27584A
LUCAS LRS00190
LUCAS LRS00301
LUCAS LRS01246
LUCAS S4515
LUCAS S5032
MAGNETI MARELLI 63227470
MAGNETI MARELLI 63227480
MAGNETI MARELLI 63227488
MAGNETI MARELLI MSN175
MAGNETI MARELLI MSN184
MAGNETON 9142764
MAHLE MS149
MAHLE MS267
MASSEY FERGUSON 168065M3
MASSEY FERGUSON 1691805R1
MASSEY FERGUSON 1691805R2
MASSEY FERGUSON 1808449R2
MASSEY FERGUSON 1868283M2
MASSEY FERGUSON 1868283M3
MASSEY FERGUSON 1868283M5
MASSEY FERGUSON 1893705T
MASSEY FERGUSON 3597371M2
MASSEY FERGUSON 3597371R2
MASSEY FERGUSON 579487M91
MASSEY FERGUSON 9643382M1
PERKINS 2873A012
PERKINS 2873A104
PERKINS 2873B061
PERKINS 2873D004
PERKINS 2873D005
PERKINS 2873D007
PIC 120-596
PIC 120-6123
PIC 180-305
PIC 180-305A
PIC 182-176
PIC 182-216
RENAULT AGRICULTURE 6005007548
RENAULT AGRICULTURE 6005700082
RENAULT AGRICULTURE 7701028780
RENAULT AGRICULTURE 7701030289
URSUS 7006119M1
VALEO 432567
VALEO 432570
VALEO 432571
VALEO D11E155
VALEO D11E84
WILSON 91-17-8894
WILSON 91-17-8894N
WOOD-UK STR25010
WOOD-UK STR25020
WOOD-UK STR60670

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 803,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R20A 300871ER 24V 6,5 Kw SW680 regenerowany Expom eu

Rozrusznik R20A 300871ER 24V 6,5 Kw SW680 regenerowany Expom eu
300871EX Rozrusznik R20A 300871ER 24V 6,5 Kw SW680 regenerowany Expom eu

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 379,41 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Rozrusznik R20E 300875ER 24V 6,5 kW regenerowany Expom eu

Rozrusznik R20E 300875ER 24V 6,5 kW regenerowany Expom eu
300875EX Rozrusznik R20E 300875ER 24V 6,5 kW regenerowany Expom eu

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 379,41 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl